Kontakti

Ūdeļu iela 22, Rīga, Latvija, LV - 1064

Tālrunis: 67532721
Mobilais tālrunis: 27706201

E-pasts: rsmt@rsmt.lv
Tikšanās ar filmas “Mind Your Step” radošo komandu, 04.06.2019.

“Skolas somas” projekta ietvaros, RSMT izglītojamajiem bija iespēja noskatīties dokumentālās īsfilmas “Mind Your Step” (“Apzinies savu soli”) seansu un tikties ar filmas radošo komandu – autoru Kasparu Alksni un galveno varoni Nilu Jansonu.

Filmas galvenajā lomā ir Nils – profesionāls inline skrituļslidotājs un viens no Latvijas spožākajiem vārdiem ekstrēmā sporta pasaulē, kurš pārsteigs skatītājus ne vien ar elpu aizraujošiem trikiem, bet arī aktualizē vides un ilgtspējīga dzīvesveida tematiku. Divdesmit sešus gadus jaunais sportists ir paspējis kļūt par neskaitāmu starptautisku sacensību uzvarētāju un prestižu video konkursu laureātu. Viņš ar savu sirdslietu ir apceļojis visu pasauli, iedvesmojis tūkstošiem jauniešu un godam ierakstījis savu un Latvijas vārdu inline skrituļslidošanas vēsturē. Nils ir viens no nedaudzajiem sportistiem pasaulē, kura vārdā ir izdots skrituļslidu modelis.

Dokumentālā īsfilma “Mind Your Step” ir stāsts par Nila Jansona izaugsmi ārpus ekstrēmā sporta rāmjiem, kura galvenais mērķis ir iedvesmot, likt aizdomāties un pārsteigt skatītājus ar iespaidīgiem trikiem uz skrituļslidām, un tas viss otrā pasaules malā- Taizemē. Sportista personiskā saikne ar dabu ir galvenais impulss, lai radītu ko vairāk kā ierasts un vairotu izpratni par mūsu rīcību sekām ikdienas dzīvē.

Paldies Nilam un Kasparam par iedvesmojošo stāstījumu!