Kontakti

Ūdeļu iela 22, Rīga, Latvija, LV - 1064

Tālrunis: 67532721
Mobilais tālrunis: 27706201

E-pasts: rsmt@rsmt.lv
Uzruna jaunajiem izglītojamajiem Zinību dienā

Sveicu Jūs šo mācību gadu uzsākot!

Šis būs pavisam parasts mācību gads, gribētos sacīt, bet tomēr, tas būtu melots. Šis būs pavisam īpašs mācību gads katram no mums atsevišķi un visiem kopā. Jūs no izglītojamajiem kļūstat par jauniem profesionāļiem, jauniem amata meistariem. Ir noslēdzies zināms bērnības posms un nākamie gadi sniegs daudz vairāk iespēju un izaicinājumu pierādīt sevi un pilnveidot sevi.
Esiet atvērti dzīvei un tā jūs pieņems, esiet atvērti domās un tās raisīsies. Mīliet sevi un pasauli sev apkārt! Izbaudiet mācības un ņemiet no mūsu pasniedzējiem labākos piemērus un ieteikumus.
Dzīve jums var daudz dot un daudz var ņemt, taču izglītība, zināšanas un prasmes jums neviens nevarēs atņemt, tās vienmēr ies jums līdz, lai kur jūs atrastos.

Rīgas Stila un modes tehnikums ir tradīcijās balstīta izglītības iestāde, kas izvēlas attīstības un modernizācijas ceļu. Aicinu arī jūs visus būt aktīviem šo pārmaiņu un pārtapšanas dalībniekiem. Šogad uzsāksies mūsu dienesta viesnīcas modernizācijas projekts, kura rezultātā pārtapšanu piedzīvos mūsu dienesta viesnīca un administratīvais korpuss.
Moderna, ergonomiska un mūsdienu prasībām piemērota mācību vide nav iegriba, tā ir absolūta nepieciešamība. Mācību procesam jāiet līdzi laikam un pat jābūt tā apsteidzošam. Mēs esam ceļa sākumā, bet apņēmības pilni to iet.
Šo mācību gadu Rīgas Stila un modes tehnikumā pasludinu par draudzības un sadarbības gadu, kas mūs visus vedīs pretī labākai nākotnei, lai kādu jūs katrs to redzat un esat sev izvēlējušies. Novēlu jums veselību, drosmi un daudz jaunu draugu šo mācību gadu izdzīvojot.

Ar cieņu,
Rīgas Stila un modes tehnikuma direktore
Ulrika Naumova