Kontakti

Ūdeļu iela 22, Rīga, Latvija, LV - 1064

Tālrunis: 67532721
Mobilais tālrunis: 27706201

Tālrunis: 67532721, 27706201
Uzņemšanas tālrunis: 20140052, 22810318
E-pasts:
rsmt@rsmt.lv

Informācijas dienas tiešsaistē

RSMT_16x9_info copy
Pievienojies RSMT 6 Informācijas dienu tiešsaistēm un uzzini par izglītības programmām un uzņemšanas kārtību 2021./2022. mācību gadam!

No 13. – 29. aprīlim, katras otrdienas un ceturtdienas pēcpusdienā pl.15:00

  • 13. aprīlī – “Vizuālā tēla stilists, Frizieris – stilists, Frizieris ”  Visiem interesentiem, kam ir vidējā izglītība.
  • 15. aprīlī – “Frizieris – stilists un Vizuālā tēla stilists” Jauniešiem, kas ir ieguvuši pamatizglītību.
  • 20. aprīlī – “Manikīra un pedikīra speciālists, SPA speciālists, Kosmētiķis” Visiem interesentiem, kam ir vidējā izglītība, bez vecuma ierobežojuma
  • 22. aprīlī  – “Vizāžists” RSMT īsteno divas Vizāžista kvalifikācijas programmas, vienai mācību ilgums 3 mācību gadi, otrai – 1 gads. Garākajās mācībās ir aicināti jaunieši ar iegūtu pamatizglītība, bet īsajā programmā ikviens interesenti, kam ir vidējo izglītība.
  • 27. aprīlī – “Tērpu izgatavošanas un stila speciālists, Tērpu konstruēšanas un modelēšanas speciālists, Drēbnieks, Šuvējs, Piegriezējs”
    Tekstila nozarē ir 5 dažādas kvalifikācijas, ir kvalifikācijas, kuras var apgūt, ja ir iegūta pamatizglītība un ja jau ir vidējā izglītība. Kura no visām ir piemērotāka Tev uzzini tiešsaistē.
  • 29. aprīlī – “Fotogrāfs”
    RSMT īsteno divas Fotogrāfu kvalifikācijas programmas, vienai mācību ilgums 4 mācību gadi, otrai – 2 gads. Garākajās mācībās ir aicināti jaunieši ar iegūtu pamatizglītība, bet īsajā programmā ikviens interesenti, kam ir vidējo izglītība.

Obligāti reģistrējies! Spied uz šo saiti – Reģistrējos Informācijas dienas tiešsaistei.Tikai tad, ja reģistrēsies, mēs varēsim Tev nosūtīt atgādinājumu un pieejas saiti tiešsaistei.


Ja vēlies piedalīties atvērtajās Informācijas dienās tiešsaistē, Tev ir jānorāda sava kontaktinformācija (vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis), lai Rīgas Stila un modes tehnikums varētu ar Tevi sazināties un nodrošināt pasākuma tehnisko norisi, tajā skaitā arī nosūtītu Tev informāciju par pieslēgšanās iespējām. Iesniedzot savus datus, Tu piekrīti, ka Rīgas Stila un modes tehnikums sazinās ar Tevi pa norādīto kontaktinformāciju.
Rīgas Stila un modes tehnikums kā šo datu pārzinis nodrošina, ka informācija un personas dati, ko Tu esi iesniedzis saistībā ar šo kontaktu formas aizpildīšanu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību. Ar sīkāku informāciju par  personas datu apstrādi var iepazīties mūsu mājaslapas sadaļā “Personas datu aizsardzība”.