Kontakti

Ūdeļu iela 22, Rīga, Latvija, LV - 1064

Tālrunis: 67532721
Mobilais tālrunis: 27706201

Tālrunis: 67532721, 27706201
Uzņemšanas tālrunis: 20140052, 22810318
E-pasts:
rsmt@rsmt.lv

Dedz, bet neizdedz

RSMT ir saņēmusi uzaicinājumu piedalīties organizācijas “CENTRS SEVII” veidotajā koučingā DEDZ, BET NEIZDEDZ”, kas sniedz atbalstu pedagogiem.

Projekta vīzija ir laimīgi pedagogi, kuri ir mierā un spēj pielāgoties strauji notiekošajām pārmaiņām – tas viss rūpēs, vispirms, par sevi.
Projekta mērķis ir nodrošināt psihoemocionālo atbalstu izaicinājumiem pilnā ikdienā.
Projekta uzdevumi ir sniegt ieskatu koučinga stila komunikācijā un kā tā var atvieglot ikdienu, uzlabot pedagogu psihoemocionālo labsajūtu, sniegt reālas metodes, kā koučinga stilā risināt grūtības, jautājumus un konfliktus darba vietā.

Papildus informācija par centru un iespējām www.sevii.lv

Kādi resursi nepieciešami, lai tehnikums kļūtu par VĒSTNESI?

  • 3 motivēti pedagogi (vai administrācijas pārstāvji) ar aktuālu pieprasījumu, jautājumu, problēmu (koučings strādā tikai ar to, kas ir paša klienta kontroles zonā, nespējam “izmainīt” citus cilvēkus, bet atklājam pozitīvos resursus, kas ir katrā no mums un situāciju ir iespējams risināt, rast atbildi). Jautājumi var skart laika plānošanu, pedagoga robežu nospraušanu, pārliecību par sevi un savām spējām, komunikācijas jautājumi. Koučings nenod padomus un neiesaka “kā rīkoties pareizi”. Cilvēks atrod atbildes, kas der tieši viņam.
  • Saruna individuāli ar katru no 3 dalībniekiem aizņem 60 minūtes (iepazīšanās 15 min + sesija 30 min + atgriezeniskās saites anketa 15 min).
  • Sesija tiek ierakstīta audio formātā projekta kvalitātes kontroles nolūkos, tā netiek nodota trešajām personām, ieraksts tiek iznīcināts pēc 21 dienas.
  • Sesija var noritēt Zoom vai telefoniski. Ir iespējama plašāka, ilgstoša sadarbība.

Plašāka par dalības iespējām koučingā DEDZ, BET NEIZDEDZ, interesenti ir aicināti sazināties ar tehnikuma sociālo pedagogu Līgu Strodi-Miķelsoni.