Lai klātienē droši un svinīgi uzsāktu mācības RSMT, 1. kursiem svinīgais pasākums notiks divos laikos:
– 1. kursa izglītojamajiem pēc pamatskolas plkst. 10.00 (Informāciju par telpām un grupas audzinātājiem skatīt zemāk)
– 1. kursa izglītojamajiem pēc vidusskolas plkst. 12.00 (Informāciju par telpām un grupas audzinātājiem skatīt zemāk)
savukārt pārējiem Zinību dienas kārtība:
– 4. kursa izglītojamiem plkst. 14:00 audzināšanas stunda (plkst.13:30 Testu rezultātu un vakcinācijas pārslimošanas sertifikātu pārbaude)
– 2. un 3. kursa izglītojamie mācības uzsāk 2. septembrī. Nepieciešamības gadījumā, iepriekš saskaņojot ar grupas audzinātāju, var satikt audzinātāju 1.septembrī.
Zinību dienas kārtība
9:30 Testu rezultātu un vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pārbaude
10:00 Svinīgais pasākums
10:40 Audzināšanas stunda
– grupa 31./32., audzinātāja Zane Ališauska, 67. telpā
– grupa 37./38., audzinātājs Jānis Pētersons, Aktu zālē
– grupa 43./44., audzinātāja Zane Ališauska, 67. telpā
– grupa 45./46., audzinātājs Jānis Pētersons, Aktu zālē
– grupa 47./48., audzinātājs Jānis Pētersons, Aktu zālē
– grupa 49./50., audzinātājs Jānis Pētersons, Aktu zālē
– grupa 83./84., audzinātājs Jānis Pētersons, Aktu zālē
11:30 Testu rezultātu un vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pārbaude
12:00 Svinīgais pasākums
12:40 Audzināšanas stunda
– grupa 19./20., audzinātāja Zeltīte Banvale, 16. telpā
– grupa 53./54., audzinātāja Katrīna Dzene, Aktu zālē
– grupa 55./56., audzinātāja Galīna Miškinska, 25. telpā
– grupa 71./72., audzinātāja Inga Brigadere-Johansone, 17. telpā
– grupa 73./74., audzinātāja Irina Buša, 29. telpā
– grupa 107./108., audzinātāja Kristīne Vindele, 31. telpā
– grupa 109./110., audzinātāja Linda Barone, 36. telpā
– grupa 111./112., audzinātāja Katrīna Dzene, Aktu zālē
– grupa 113./114., audzinātāja Zane Ališauska, 34. telpā
13:30 Testu rezultātu un vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu pārbaude
14:00 Audzināšanas stunda
– grupa 7./8., audzinātāja Jeļena Korsaka- Pumpure un pedagogi L. Tauriņa, I. Bažānova, 16. telpā
– grupa 9./10., audzinātāja Irina Reine un pedagogi L. Vizule, A.Dzene, 28. telpā
– grupa 11./12., audzinātāja Zane Ališauska un pedagogi L. Glandere-Grauda, S.Pelne, 25. telpā
– grupa 15./16., audzinātāja Natālija Vinogradova, 17. telpā
– grupa 21./22., audzinātāja Zane Ališauska un pedagogi Ē.Reiss, L.Ratuta, 72. telpā
– grupa 29./30., audzinātāja Irina Reine, 88. telpā
– grupa 51./52., audzinātāja Zane Ališauska un pedagogi Ē.Reiss, L.Ratuta, 72. telpā
– grupa 75./76., audzinātāja Zane Ališauska un pedagogs B. Čodare, 90. telpā
– grupa 77./78., audzinātāja Ilona Cinīte un pedagogs B. Pinta, 89. telpā